Mürekkepli Renkli Yazıcı

A4 Barkod Yazıcı

Barkod yazıcılarla A4 boyutlarında etiketler basabilmeniz için barkod yazıcınızın geniş format olması gerekmektedir. A4 barkod yazıcı modelinin 210 mm ve üzerinde baskı genişliğine sahip olması gerekmektedir. Geniş barkod yazıcı modellerine daha önce bu yazımızda değinmiştir.

A4 etiket basacak ve etiketi otomatik kestirecekseniz yani 210 mm X 297 mm ölçülerinde bir etiket elde etmek istiyorsanız ilk şart 210 mm ve üzerinde baskı genişliğine sahip bir barkod yazıcı satın almanız olacak. Arından etiketi kestirmek için bir de ek olarak otomatik etiket kesici ünitesi almanız gerekmektedir. Bu iki cihazın termal barkod yazıcı modelleri arasında optimum bir marka belirleyerek fiyatlandırırsak ortalama olarak 3.500 $ ‘ı gözden çıkartmanız gerekmektedir.

Fakat;

Epson ‘ın yeni nesil renkli barkod yazıcıları arasında 2020 ‘de piyasaya sürülen Cw-C6500Ae modeli bu iki unsuru bünyesinde bulunduran ve etiketlerinizi full renkli olarak basabilmenizi sağlayan modelidir. C6500 modeli 212 mm baskı genişliğine sahip, yani 210 mm ‘lik etiketler basabilir ve dahili otomatik etiket kesici ünitesi ile etiket boyunu 297 mm ‘den otomatik olarak kestirebilir A4 barkod etiketi elde edebilirsiniz.