Otomatik kesicili barkod yazıcı

Otomatik Kesicili Barkod Yazıcı

Otomatik kesicili termal barkod yazıcı için fazlaca sorularınız olduğundan bu makaleyi kaleme almak gerekti. Birçok firmanın aslında bilmediği, bilenlerin ise bu cihazlara ulaşmakta zorlandığının farkındayız. Kısa bir özet geçersek..

Otomatik kesicili yani auto-cutter unitesi olan barkod yazıcı modelleri evet var. Fakat bu otomatik kesiciler termal barkod yazıcılarda standart olarak gelmiyor. Opsyonel olarak bazı termal barkod yazıcı modellerinde 300-900 $ gibi fiyat farkı ödeyerek temin edebilmektesiniz.

Fakat;

Epson ‘ın yeni nesil renkli barkod yazıcı modelleri içerisinde C3500, C6000, C6500 ve C7500 modellerinde dahili olarak kendinden otomatik etiket kesici yani auto-cutter ünitesi gelmektedir. Cihazı satın aldığınızde içerisinde entegre olarak auto cutter ünitesini de almış oluyorsunuz. Yani standart bir termal barkod yazıcıya 600 $ vererek ve buna bir de otomatik etiket kesici aparat satın alarak zaten 1.000 $ ‘ı geçmiş oluyorsunuz. Bu durumda 1.300 $ seviyerinde epson c3500 renkli barkod yazıcı almak çok daha mantıklı hale geliyor.