Geniş barkod yazıcı

Geniş Barkod Yazıcı

Geniş barkod yazıcı arayışınız olduğuna göre buradasınız ve doğru yerdesiniz. Geniş format barkod yazıcı modelleri hakkında detaylı bilgileri bloğumuzdaki diğer makalelerde yer verdik. Burada ise sizlere geniş format renkli barkod yazıcı modellerinden bahsedeceğiz.

Geniş format barkod yazıcı modelleri ortalama olarak 200 mm ve daha üstü baskı genişliğine sahip cihazlardır. Bazı modeller size A4 genişliğinde baskılar yapabilmenize olanak tanır ki bunun için baskı genişliğinin en az 210 mm olması ve etiket rulo kapasitesinin en az 215 mm genişliğinde olması gerekmektedir.

Peki bu geniş format barkod yazıcı modelleri ortalama fiyatı nedir?

Geniş format termal barkod yazıcılar ortalama olarak 2.000 – 3.500 $ arasındadır. Bu cihazların bazı modellerine ek olarak harici otomatik etiket kesici aparatlar da sunulmakta. Fakat barkod yazıcı geniş olduğunu için bu auto-cutter uniteleri de biraz pahalı oluyor. Ortalama 200 mm ve üstü bir otomatik etiket kesici ünitesi 800-1.000 $ arasındadır.

Peki bu geniş format barkod yazıcı modelleri ortalama fiyatı nedir?

Epson C6500Ae renkli barkod yazıcı modelini incelemenizi tavsiye ederim. Bu yeni nesil full renkli barkod yazıcı 212 mm baskı genişliğine sahip ve kendinden otomatik etiket kesici aparat ile gelmektedir. Ortalama fiyatı ise 3.300 $ civarındadır. Ürün hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisine Epson Cw C6500 Ae ürün sayfasından ulaşabilir, youtube ‘da birçok kullanıcı tarafından sunulmuş videolarını buradan inceleyebilirsiniz.