Gösterilen sonuç sayısı: 5

Epson Colorworks renkli barkod yazıcı modelleri için özel epson etiketlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Epson etiketi olarak adlandırılan bu etiketler Tm-C3500, Cw-C6000 Ae/Pe, Cw-C6500 Ae/Pe, C831, Tm-C7500 G modelleri için üretilen özel etiketlerdir.Yüzeyleri mürekkep tutan bu epson etiketlerini sitemizde yer alan standart ölçülerdeki rulolar halinde satın alabilir, özel ölçüleriniz için info@hepsibarkod.com 'dan fiyat alabilirsiniz.

Epson C3500 modelinde 40 'lık iç göbek (masura) kullanılır ve etiketlerin sarımları 35 metredir. Epson C6000, C6500 ve C7500 modellerinde ise 76 'lık göbek kullanılır, sarımları 100 metredir.

Hali hazırda Türkiye 'de üretilen ve Avrupa 'ya ihraç edilen bu etiketler 4 çeşittir.

Kuşe Epson Etiketi : Mat ve Parlak olarak 2 farklı yüzeyde sunulmaktadır. Kuşe etiketler kağıt bazlıdır, sıvı temasında sıvıyı emerler. Kağıt bazlı oldukları için kolay yırtılırlar.

PP Epson Etiketi : Mat ve Parlak olarak 2 farklı yüzeyde sunulmaktadır. PP etiketler plastik bazlıdır, sıvı temasında sıvıyı emmez. Plastik bazlı oldukları için yırtılmaz.

Etiket cinsi, genişliği ve rulodaki sarım metrajına göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Sitemizde sadece sürekli form standart genişlikteki etiketler yer almaktadır. Özel kesim (ölçülü) veya farklı genişliklerdeki etiketler özel olarak üretime girer. Üretim süreçleri 7-12 iş günüdür.