Zebra Renkli Barkod Yazıcı

Zebra Renkli Barkod Yazıcı

Canlı yardım, whatsapp hattımız ve mail ile çokca sorulan sorulardan biri de; Zebra renkli barkod yazıcı fiyatı alabilir miyim? Zebra renkli barkod yazıcı var mı? Vb..

Maalesef Zebra firmasının ürettiği renkli barkod yazıcı modeli bulunmamaktadır. Termal transfer metodları ile baskı yapan barkod yazıcı modelleri sadece tek renk ribon ile baskı yapabilmektedir. Yani cihazınız içerisine takacağınız ribon rengi ney ise; o renkte baskı almaktasınız. Eğer siyah renk değil, kırmızı, yeşil veya mavi gibi renklerde tek renk baskı benim için yeterli diyorsanız; o zaman renkli ribon almanız yeterli olacaktır. Renkli ribonlara buradan ulaşabilirsiniz.

Fakat;

Eğer etiketlerinizi full renkli veya birkaç renkle basacaksanız sizlere renkli barkod yazıcılar alanında en başarılı markanın Epson olduğunu belirtebiliriz. Epson markasını zaten bilmeyeniniz yoktur. Epson ‘a alternatif marka ve modeller de stoklarımızda mevcuttur. Fakat baskı maliyeti ve fiyat / performans açısından Epson renkli barkod yazıcı modellerine yaklaşan pek yok gibi..